מעצבים ונהנים: איך בוחרים תמונות למטבח?

המטבח הוא לב לבו של הבית. מאחר ואתם שוהים בו לא מעט זמן לטובת בישול אבל גם אירוח, אין ספק כי נדרש לשים דגש על תהליך של עיצוב אשר לא יעורר תאבון אלא גם יאפשר לכם להביע את הטעם האישי, באמצעות אלמנטים שונים. דרך מצוינת לעצב את המטבח בסגנון שלכם היא באמצעות רכישה של תמונות. מדובר בפריט דקורטיבי שגם מכניס רעננות למטבח אבל גם מאפשר לכם "להלביש" את הקירות ואת המדפים, ובכך ליצור מערך עיצוב יפהפייה, במינימום מאמץ. יחד עם זאת, הבחירה עשויה להיות לא פעם מאתגרת בשל ההיצע הגדול ועל כן איגדנו בעבורכם את מיטב הטיפים בהם תוכלו להיעזר, לטובת בחירה מנצחת של תמונות למטבח.

תכנון מוקדם

לפני שאתם רוכשים תמונות, חשוב לבצע תכנון מוקדם של החלל ולמקם את התמונות בשביל לבחון את מידת ההתאמה. כיום באמצעות חברות מובילות ניתן לבצע הדמיה של התמונות על גבי הקיר, ובהתאם לכך לקבל החלטה לגבי הגודל כמו גם המסגרת של התמונה, כך שהיא תשתלב בצורה מושלמת עם העיצוב של המטבח. אם עד לפני מספר שנים נדרש היה להגיע לחנות הפיזית, כיום ישנן אופציות מצוינות שאפשר להשיג באינטרנט בעלות כספית נוחה ועם אפשרות לבצע הדמיה ממוחשת שתאפשר לכם לבחור תמונות למטבח שלכם.

צבעוניות מנצחת

מאחר ומדובר במטבח שהוא מקום שמטבעו מעורר בכם השראה וחדוות יציריה, אפשר ואף רצוי לצאת מחוץ לקופסה ולבחור בתמונה צבעונית שתבלוט לעין ותאפשר לכם ליצור מטבח מעוצב שמדבר בשפה שלכם ושתתאים לכלי המבטח ולריהוט שלו. יחד עם זאת, שימו לב כי אם בחרתם בתמונה צבעונית, רצוי שלא לתלות אותה על קיר עם צבע דרמטי כמו למשל צבע צהוב, כדי להימנע ממצב של עומס חזותי. משחק של צבעים הכולל תמונות עם צבעים כהים וחמים לצד תמונות עם צבעים קרים היא זו שתסייע לכם לבצע בחירה נכונה של תמונות, כל זאת בהתאם לטעם האישי שלכם.

התייעצות עם אנשי מקצוע

בחירה של תמונות למטבח יכולה להיות מאתגרת מאוד, וזאת בשל המגוון העצום של האפשרויות לבחירה. בשביל לקבל החלטה, אל תחשוש להתייעץ עם אנשי מקצוע מהחברה ממנה אתם רוכשים את התמונות או עם חברים ובני משפחה, כל זאת מתוך מטרה ליצור תמהיל נכון של תמונות אשר ישתלבו בצורה מושלמת עם המטבח כמו גם להימנע ממצב שבו אתם מתחבטים עם הסוגייה עד לכדי מצב חוסר יכולת להחליט.

מעצבים ונהנים: איך בוחרים תמונות למטבח?

קבלת השראה

קבלת השראה ממטבחים אחרים ברשתות החברתיות מהווה דרך מצוינת לקבל רעיונות לתמונות אשר ישתלבו עם סגנון העיצוב של הבית. למעשה, תעוזה בבחירת תמונות עלולה לא פעם להיראות כמו סיכון מיותר אולם כאשר רואים תמונות אחרות במטבחים, ניתן בהחלט לקבל השראה ובהתאם לכך ליצור את מטבח מעוצב בזכות תמונות המשתלבות בצורה מושלמת והרמונית עם תמהיל העיצוב הנבחר.

לסיכום

בחירה של תמונות למטבח היא בחירה קשה למדי בשל המגוון העצום שממנו ניתן  לבחור. אולם, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן כמו גם חשיבה מחוץ לקופסה בכל הקשור לעיצוב גם אתם תוכלו ליצור מטבח מעוצב הכולל גם תמונות שמשלימות את התמהיל האסתטי כמו גם יוצרות אלמנט חזותי נהדר, בייחוד לאור העובדה כי מדובר במקום בו אנו שוהים לא מעט זמן – הן  לטובת בישול, אירוח וכן השלמת משימות כמו למשל מעבר על שיעורי בית, קריאה של ספר ועוד. זה הזמן לתכנן, לקבל השראה ולרכוש תמונות לטובת הטאצ' הסופי.

השארת תגובה