כלי הגשה ואירוח: 6 כלים שאתם פשוט חייבים בבית!

כלי הגשה ואירוח

אם גם אתם אוהבים לאפות ולהגיש קינוחים מיוחדים לאורחים שמגיעים אליכם הביתה, אתם וודאי יודעים כמה חשובים כלי ההגשה, משום שהם עשויים לעשות את ההבדל בין הגשה פשוטה לבין הגשה מקצועית ומרהיבה. אספנו 6 כלי הגשה בסיסיים אך מרשימים, שבהחלט כדאי לאמץ. בואו נתחיל.

כוסות לקינוחים ייחודיים

בשנה האחרונה טרנד קינוחי הכוסות תפס תאוצה, ולמרות שרבים נוטים להגיש את הקינוחים הללו בכוסות חד פעמיות, אנחנו דווקא ממליצים לרכוש סט הגשה של כוסות רב פעמיות מעוצבות, ולהשתמש בהן לטובת הקינוחים השונים. מעבר לעובדה שזה הרבה יותר אקולוגי, הגשה בכוסות רב פעמיות היא מרשימה יותר, ומעניקה לקינוח טאצ' יוקרתי.

צלחת הגשה עם שתי קומות

גם אם אתם לא אופים עוגות בעצמכם, צלחת הגשה בעלת שתי קומות היא בין כלי ההגשה האידיאליים ביותר, והיא מצוינת לימי הולדת ואירועים ביתיים, כמו גם לאירוח בחגים. בצלחת ההגשה הזו תוכלו להניח את כל הקינוחים שתרצו להגיש לאורחים, החל מעוגות, מאפינס, פיצוחים ואפילו פירות. כיום ניתן למצוא ברשתות השונות, צלחות הגשה דו קומתיות מעוצבות וגדולות, במגוון רחב של דגמים חדשים.

כלי הגשה ואירוח

צלחת לעוגה על רגל אחת

אין דרך מרהיבה יותר להגיש עוגה, מאשר להניח אותה על צלחת ייעודית בעלת רגל אחת. זה נראה מקצועי ויפיפה, והופך את ההגשה להרבה יותר מרשימה. ניתן למצוא צלחות הגשה מסוג זה ברשתות השונות, החל ממותגים מוכרים ועד לחנויות מקומיות. חלק מן הצלחות הללו עשויות חרסינה וחלקן זכוכית, ויש לא מעט דגמים ועיצובים, כך שתוכלו לבחור את המוצר האידיאלי ביותר בעבורכם.

מגש עם חלוקה ייעודית

מגשים רחבים עם חלוקה פנימית יהיו מעולים לכל סוג של אירוח, משום שניתן להגיש בתוכם לא רק קינוחים, עוגות ופירות, אלא גם פיצוחים וחטיפים, ולכן מדובר באחד מכלי ההגשה החיוניים ביותר עבור חובבי האירוח.

שמפניירה וכוסות לשתייה חריפה

מי שאוהבים לארח ולהגיש שתיה חריפה, כמו יינות טובים, וויסקי ואפילו וודקה, וודאי ישמחו להגיש את השתיה בתוך שמפנייה מרהיבה ומהודרת, שהופכת את ההגשה להרבה יותר מרשימה ומכובדת. כמובן שכדאי לרכוש גם כוסות מתאימות, כשלכל משקה חריף ניתן להתאים כוסות ייעודיות, החל מגביעי יין ועד לכוסות לצ'ייסרים.

צלחות קטנות להגשת קינוחים אישיים

אחד מכלי ההגשה שנחשבים בגדר חובה למארחים, אלה צלחות קטנות המיועדות להגשת קינוחים אישיים, או לחלופין – צלחות קטנות בהן ניתן להניח פרוסות עוגה, פירות וכו'. המטרה היא שלכל אורח תהיה צלחת אישית, בזמן שהקינוחים מוגשים לשולחן.

 

בין אם אתם מארחים בתדירות גבוהה, ובין אם מארחים רק בחגים ובימי הולדת – כלי ההגשה שצוינו מעלה, עשויים לסייע לכם לשדרג את חווית האירוח, ולהגיש קינוחים ומנות אחרונות באופן ייחודי. אגב, את כל הפריטים הללו תוכלו למצוא ברשתות השונות, לרבות חנויות הסטוק, בשלל מחירים מגוונים, כך שזה בהחלט עשוי להתאים לכל כיס.

השארת תגובה