הקונדיטוריה הביתית שלי: איך מתחילים לאפות בבית?

קונדיטוריה ביתית

בכדי להקים קונדיטוריה ברמה גבוהה אצלכם בבית נדרש לבצע רכישה של ציוד איכותי. מה צריך להיות כלול ברשימה שלכם? להלן הפרטים.

קונדיטוריה פרטית: הגיע הזמן ליצור את החלל המושלם  

המטבח הוא לב הבית, בעיקר אם אתם בשלנים חובבים. אם מדובר באפייה, מדובר במקום החשוב ביותר שבאמצעותו תוכלו לממש את הכישרון שלכם, וליצור מגוון רחב של מאפים, עוגות, חלות ולחמים ברמה גבוהה – ממש כמו בקונדיטוריה. אולם, בכדי שתוכלו להקים את מטבח החלומות רצוי קודם כל לחשוב על הצרכים שלכם ורק לאחר מכן לבצע רכישה של ציוד דרך חברה מקצועית המתמחה בתחום. אם תרצו לקנות מוצרי אפייה, ניתן לבצע רכישה באתר "פינוקים" בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לאופי האפייה שלכם, כך שתוכלו ליצור מערך שלם שבמסגרתו תוכלו לאפות בבית, בצורה מקצועית אך גם איכותית.

תכנון מדויק של המטבח – מאיפה מתחילים?

כאמור, למטבח יש משמעות אדירה מבחינת היכולת להוציא לפועל את יכולת האפייה בצורה הטובה ביותר. צריך להבין כי מדובר בהשקעה כספית לא מועטה, הן בשל העובדה כי חומרי הגלם צריכים להיות איכותיים והן בשל העובדה כי נדרש לבצע רכישה של מכשירי חשמל כמו תנור אפייה איכותי. רצוי לעבוד ביחד עם מעצב פנים המתמחה בתחום של מטבחים ולקחת בחשבון את גודל המטבח, כך שניצול החלל יתבצע בצורה מקסימלית – כולל יצירה של משטחי עבודה נוחים עם רמת נגישות גבוהה, מתוך מטרה שתוכלו לעבוד בצורה פרקטית. חשוב להקדיש זמן ומחשבה לגבי התכנון, כך שהוא יהיה פרקטי. העדיפו כי מרכז העבודה שלכם יהיה מופרד, ולכן אם יש אפשרות להתקין אי – מדובר בדרך מצוינת להוסיף עוד משטח עבודה, בייחוד לאור העובדה כי ברשימה שלכם צריכים להיות מכשירי חשמל שתופסים לא מעט מקום כמו מערבל מזון. שימו לב כי בנוגע למכשירי החשמל, עדיף לרכז אותם במקום אחד, כך שבעת הוצאה של תבנית רותחת ניתן יהיה להניח אותה באופן מהיר ובטוח.

מהם המוצרים אותם תצטרכו לטובת הקמה של קונדיטוריה ביתית?

רשימת המוצרים משתנה בהתאם למיומנות שלכם. אם אתם מתחילים את הצעדים הראשונים, אין צורך לבצע רכישה של ציוד אפיה  מקצועי מאחר וגם לא תדעו כיצד להשתמש בו וגם הוא דורש מיומנות ומקצועיות. בהתאם לכך, רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית ולשקף את הצרכים שלכם כמו גם מה אתם מעוניינים להשיג כתוצאה מהקמה של ממלכת אפייה אצלכם בבית. הרשימה הבסיסית כוללת: משטחי סיליקון לאפייה, כד מדידה, משקל דיגיטלי, מד חום, מברשת סיליקון, רשת צינון, מערוך מעץ, מנג'טים, חותכנים, שקיות זילוף וכן חומרי גלם שהם חלק בלתי נפרד מתהליך האפייה גם בעבור מתחילים ובוודאי בעבור מתקדמים – שוקולד, אבקת קקאו (שמאוד פופולרי בהכנת עוגת שוקולד ויכול לעבוד גם עוגות פשוטות), סוכריות, עלי זהב ועוד.

איך ניתן להוזיל את עלויות רכישת מוצרי הגלם והציוד?

ראשית כל, מומלץ לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים בכדי להגיע למחירים משתלמים. נוסף לכך, כיום ישנם לא מעט גאדג'טים כמו גם מכשירי חשמל חדשניים אותם ניתן לרכוש דרך האינטרנט בעלות מוזלת דרך קבוצות רכישה של  חובבי אפייה ביחד יכולים להשיג מחיר מעולה בעבור מוצרי אפייה. שימו לב כי היום גם ניתן דרך אתרים של חובבי אפייה ובעמודים של קונדיטורים מובילים לקבל הנחות ומבצעים בעבור רכישה של ציוד, ועל כן מדובר בדרך נהדרת ליצור לעצמכם מערך של ציוד אפיה איכותי שיוביל לתוצאות מעולות מבחינת האפייה שלכם, ואף לשכלול יכולת האפייה שלכם בבית.

השארת תגובה