זמן משלוחים: אפליקציות האוכל שחייבים להוריד

אם יש דבר אחד שניתן לומר בבטחה זה שכולם באיזשהו שלב של היום נהיים רעבים ושכולם מעריכים כאשר האוכל מוגש בזמן – לפני שהם נהיים עצבנים ופחות נעימים לסביבה. מכאן שתמיד טוב להכיר אפליקציה  שמאפשרת לבצע הזמנה מהירה ממסעדה כזו או אחרת, אך כיוון שכיום הטכנולוגיה בשיאה,  מנעד האפשרויות הרבה יותר גדול, משמע לא רק שניתן ליהנות מאפליקציה שמאפשרת לבצע הזמנה, אלא בין היתר ניתן ליהנות מאפליקציה שמרכזת את סך המבצעים וההטבות שמציעות המסעדות הקרובות. מבקשים טעימה?

מנת פתיחה

  • תן ביס – בין אם יש לכם כרטיס תן ביס מטעם העבודה ובין אם יש לכם פשוט כרטיס אשראי, את האפליקציה הזו אתם צרכים להכיר. תן ביס היא חברת המשלוחים שמשרתת אינספור עובדים לצד אנשים שיושבים בבית ופתאום קולטים שהם ממש רעבים, אך כלל לא מתכוונים להתחיל לבשל או לצאת החוצה. האפליקציה מאפשרת להזמין משלוחים ממגוון מסעדות שוות ובו זמנית מעדכנת בהנחות ומבצעים. מה עוד? אם רק רוצים, האפליקציה מאפשרת להשאיר טיפ  באשראי, כך שכבר אין צורך לחפש אחר הכסף הקטן.
  • Spotter – עוד אפליקציה ישראלית מוצלחת ושעונה על כל מה שישראלי רוצה – לנצל את המבצעים החמים ביותר. המבצעים מתעדכנים בזמן אמת בהתאם למצב התפוסה במסעדה, כך שבכול רגע נתון יכולים לצוץ דילים חדשים. עם זאת, האפליקציה זמינה רק באנדרואיד.
  • Matchbook – אומנם דרך האפליקציה הזו לא תוכלו לסגור הזמנה, אך כן לאגור את מכלול ההמלצות הקולינריות שמקבלים. אי לכך בפעם הבאה שתגיעו לאזור שמצויה בו מסעדה שווה ולא תזכרו את שמה, אפליקציה זו תסגור עבורכם את הפינה.
  • מחשבון מידות – אפליקציה זו אינה כוללת משלוחים, אך כן מהווה אפליקציה משלימה – מיועדת עבור הבשלן המתחיל שמצוי בבית ושצריך עזרה מקצועית בהמרת מידות, כי לא כולם יודעים כמה כפות קמח נכנסות ב45 גרם.
  • אפליקציית Wolt – אפליקציה זו שמה לעצמה מטרה לעשות את הבלתי אפשרי, לארגן משלוחים שלא חשבתם שניתן, וזאת כי המשלוחים מגיעים ממגוון מסעדות שבדרך כלל לא עושות משלוחים. בנוסף, האפליקציה מעניקה משלוחים מהירים – עד כ45 דקות לכל היותר. אז מהיכן  ניתן להזמין באמצעות אפליקציית Wolt? מהמבורגר 26 גורמה, מגלידה של אניטה, מהסנדוויץ' של ברווזי ועוד.
  • משלוחה – מישהו הזמין משלוחה? אפליקציה זו מציעה אלפי מסעדות, מעניקה שלל הטבות, מאפשרת הזמנה מאובטחת, שומרת נתונים של הזמנות קודמות (למקרה שחשים עצלנים לבחור מחדש) ומעניקה שירות מהיר ויעיל.

משלוחי אוכל

פשוט מתמיד!

נפתח לכם התיאבון? כיף לדעת שתם עידן. אם פעם היה צריך להיכנס למחשב, לבחון אלו מסעדות קרובות פתוחות, לבחון האם הן מבצעות משלוחים, להרים טלפון ולציין בדיוק מה רוצים, הרי שכיום הכול הרבה יותר פשוט ויעיל – ממש כפי ששולחים הודעה מהנייד, כך ניתן לסגור את הארוחה הקרובה. בתיאבון!

השארת תגובה