איך ללמוד בישול בזום בכמה צעדים פשוטים? מדריך מיוחד!

ספק אינטרנט ITC

מאז תחילתו של משבר הקורונה, נראה כי יותר חברות ועסקים מצאו שיטות מקוריות להמשיך בשגרה למרות ההגבלות והשינויים. אחד הדברים המשמעותיים שנראה כי תפסו תאוצה בשל הקורונה אך נמצאו יעילים ומהנים בלי שום קשר, הוא למידה של תחומי ידע ועניין שונים הנעשית אונליין דרך אפליקציית זום. רבים החלו ללמוד מקצועות כמו תכנות, קידום אתרים, שיעורי כושר שונים כמו TRX ואימונים פונקציונליים ושיעורי מדיטציה ויוגה והכל דרך המצלמה הביתית בטלפון או במחשב. לצד כל אלו, רבים גילו מחדש את חדוות הבישול וביקשו לרתום את הזום גם להתמקצעות בתחביב הזה ושיוף של יכולות הבישול. יש כמה דרכים ממש נפלאות ללמוד לבשל דרך הזום, בואו נדבר על כמה מהעיקריות שבהן.

קורסי אונליין

בתי ספר לבישול וחברות המעבירות סדנאות בישול מקצועיות לחובבים ומתקדמים כאחד מציעים בימים אלו מגוון של שיעורי בישול, החל מסדנאות בישול איטלקי, דרך סדנאות בישול עם סודות המטבח האסייתי, סדנאות שוקולד, אפייה וקונדיטוריה, הכנת שוקולד וקינוחים ועוד. דרך מצוינת להתחיל היא לבחור באחת מהסדנאות הללו המועברות מרחוק בזום. חשוב לוודא כי יש לכם ספק אינטרנט כמו איכותי כמו ספק אינטרנט ITC וכי למעבירי הסדנא יש תנאים טכניים דומים וכך תוכלו להיות בטוחים כי השיעור יעבור בצורה חלקה ונעימה. בהחלט מומלץ לעשות טסט לפני שיוצאים לדרך ולראות שהסטרימינג אכן עובר בצורה טובה ללא תקלות.

ללמוד בישול בזום

קבוצות בישול

עוד דרך נפלאה ללמוד לבשל היא דרך אחת מקהילות הבישול הרבות שהתגבשו להן הזמן האחרון. מנהלי הקהילות, אנשים עם תשוקה לתחום, ידע טכני ורצון להעניק מהידע הקולינרי, גיבשו קבוצות שנפגשות על בסיס קבוע או מזדמן בזום ומבשלות ביחד, כאשר בעל פעם חבר קהילה אחר מוביל את המפגש ומלמד מתכון חדש או טכניקות בישול מעניינות ולא מוכרות. תוכלו להצטרף בלי בעיה לאחת מהקבוצות האלו ולרכוש הרבה מאד ידע שיעזור לכם לקחת את תחביב הבישול לשלב הבא ועם הזמן אפילו להוביל מפגש כזה בעצמכם ולתרום מהידע שצברתם לחברי הקהילה האחרים. שימו לי כי גם כאן חשוב להיות ערוכים מבחינה טכנית עם חיבור מהיר לאינטרנט ותשתית חזקה וטובה כמו שתקבלו עם ITC למשל ועם ספקי אינטרנט מובילים אחרים.

שיעורים אחד על אחד

אם אתם מעדיפים יחס אישי יותר ועדיין לא מרגישים בנוח להתנהל מול קבוצה גדולה, תוכלו בהחלט לבחור בשיעורי בישול פרטיים, זאת כמובן לאחר שדאגתם למצלמת רשת טובה, חיבור יציב לאינטרנט כמו עם ספק ITC ומשטח עבודה נוח.

מכאן והלאה, כל שנשאר לכם הוא לבחור סגנון הבישול שמעניין אתכם כרגע ואת השיטה המתאימה לכם ללמידה. בתוך זמן קצר תוכלו לטפח תחביב נהדר ולצבור הרבה מאד ידע קולינרי והכל אונליין דרך הזום.

השארת תגובה